O nas


Serwis telefonów RING KING regeneruje wyświetlacze LCD wymieniając zbitą szybkę w telefonie. Jest to nasz chleb powszedni. RING KING oferuje także, szeroką gamę wysokiej jakości wyświetlaczy elektronicznych, części elektronicznych, akcesoriów do nowoczesnych technologii, zarówno dla klienta indywidualnego, jak i na rynku hurtowym. Z siedzibą w Siedlcach, firma mieści się blisko centrum miasta umożliwiając doskonały dostęp dla dostawców, a także odbiorców.

Nieustannie staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić 100% satysfakcji z zakupu i kontaktu z nami. Każda opinia ma dla nas wielkie znaczenie. Liczymy się ze zdaniem konsumenta i jest to dla nas wyzwanie sprostać nieustannie zmieniającym się wymaganiom. Jeśli chcesz, abyśmy wprowadzili nowy produkt do sklepu internetowego, powiedz nam, a my zajmiemy się realizacją.

W sektorze przedsiębiorstw dostosowujemy nasze produkty i usługi aby sprostać specyficznym wymaganiom. Czekamy również na międzynarodowych klientów. Prosimy o kontakt z nami. Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i mamy nadzieję, że znaleźli Państwo to czego potrzebowali.

Zespół RING KING.